Теплиці фермерські та промислові

(покриття: плівка та полікарбонат)

Розвиток тепличного бізнесу за останні роки різко популяризувався з огляду на свою перспективність та окупність. Вирощування овочів у закритому ґрунті досить актуальна справа. Саме овочі користуються великим попитом серед споживачів, а особливо взимку.

Не менш прибутковим бізнесом є вирощування зелені, полуниці, лохини, квітів та декоративних саджанців. Розведення равликів у теплиці – це ще один успішний агробізнес з високою рентабельністю. Для ведення таких видів діяльності необхідна якісна та надійна теплиця великих розмірів.
За багаторічний досвід роботи наші спеціалісти спроєктували та виготовили тисячі таких фермерських теплиць, головними принципами яких стали надійність та довговічність.

Виготовляємо теплиці нестандартних індивідуальних розмірів та враховуємо усі Ваші побажання.

Для фермерських та промислових теплиць ми виготовляємо каркас з оцинкованого металопрофілю розміром 30*30мм та 46*30мм. Застосування таких труб спрощує складання каркасу та збільшує несучу здатність конструкції. Накриваємо каркас подвійною багатосезонною плівкою (150мкм, 180мкм, 200 мкм) з зовнішньої та внутрішньої сторони ферм або полікарбонатом (6мм, 8мм, 10 мм).

У стандартній комплектації конструкція із торцевих сторін має три віконних та одні дверні отвори великих розмірів як з одного боку, так і з іншого. Тобто 80% торцевої поверхні відчиняється для провітрювання. А також може комплектуватися боковими вікнами. Усі вікна та двері відчиняються і фіксуються за допомогою газового амортизатора.
Надбанням наших спеціалістів є унікальна система бокового провітрювання. Дана система була розроблена для ефективного провітрювання в теплиці та створення мікроклімату. Ви зможете піднімати плівку як по всій довжині, так і секційно (частинами). Така система зручна у використанні і водночас надійна.

Ціна теплиці залежить від:

  • Розміру;
  •  Матеріалу, з якого виготовлений каркас;
  • Накривного матеріалу.

Компанія Plaza International – це міжнародна компанія, яка є лідером на ринку України з поставки полікарбонатних листів, надійний постачальник найбільших заводів світу: TitanPlast, SafPlast, Soton, Polygal-Vostok, Palram, Rodeka, Galina, ArlaPlast, Brett Martin, Sabic, Covestro та інші.

Потрібна теплиця?

Довіртеся експертам компанії Plaza Int., І ми допоможемо реалізувати вашу ідею!

Замовити консультацію