Каталог

Каталог

Polikarbonat Stilnykovyi
Полікарбонат
Avtonavisy
Навіси
Avtomyiky
Автомийки
Paviliony Dlia Baseiniv (Statsionarni)
Павільйони для басейнів
Nestandartni Teplytsi
Теплиці
Zypunku
Зупинки
Promyslove Sklinnia
Скління
Shumovi Bariery
Шумові бар’єри
Ofisni Perehorodky
Інші вироби
Komplektuiuchi
Комплектуючі
Vikonni Reshitky
Віконні решітки

Полікарбонат – термопластический полімер, який використовується для виготовлення різних конструкцій, що застосовуються в побуті, будівництві та промисловості. Цей будівельний матеріал вважається найоптимальнішим і вдалим замінником скла, оскільки він відрізняється високою міцністю, невеликою вагою, відмінні оптичні властивості, широким температурним діапазоном експлуатації (від -40 ° C до +120 ° C), вогнестійкість і тривалим терміном служби (більше 10 років при зовнішньому застосуванні).

У процесі використання листи полікарбонату піддаються впливу ультрафіолетових променів, що може привести до пожовтіння, деформації і навіть руйнування. Щоб уникнути цього, на стільниковий і монолітний полікарбонат наноситься захисний УФ-шар.

Матеріал повністю прозорий. Також він представлений в широкій палітрі кольорів, що дозволяє підібрати відтінок відповідно до ваших уподобань і потреб.

Крім того, кольоровий і прозорий полікарбонат листовий характеризується пластичністю. Завдяки цьому можна створювати перекриття навіть для конструкцій складних геометричних форм.

Розглянемо більш докладно особливості монолітного, профільованого і стільникового полікарбонату.

Стільниковий полікарбонат

Стільниковий полікарбонат має ячеистой текстурою. Між шарами листа міститься повітря, який забезпечує матеріалу високі теплоізоляційні властивості, а ребра жорсткості – велику конструктивну міцність по відношенню до ваги.

Стільниковий полікарбонат застосовується для створення таких напівкруглих будівельних конструкцій, як теплиці, козирки, Автонавіси, укриття для домашньої худоби і інші. Також він використовується для облаштування зовнішніх світлопрозорих споруд. Це можуть бути вітрини в магазинах, вітражі і навіси.

Прозорість і широка палітра кольорів стільникового полікарбонату дозволяють застосовувати його для скління альтанок і терас в громадських місцях, ресторанах, кафе і приватних будинках. Також купити полікарбонат можна для створення покрівлі для різних споруд, оскільки матеріал стійкий до температурних перепадів і атмосферних опадів.

Ціна стільникового полікарбонату залежить, в першу чергу, від його товщини і розмірів. Листи випускаються розміром 2100 * 6000 мм і 2100 * 12000 мм. Матеріал нестандартного розміру виготовляється під замовлення. Товщина стільникового полікарбонату – 4 мм, 6 мм, 8 мм, 10 мм, 16 мм, 20 мм, 25 мм і 32 мм.

Купити стільниковий полікарбонат можна наступних відтінків:

 • прозорий;
 • бронзовий;
 • молочний;
 • синій;
 • зелений;
 • жовтий;
 • червоний;
 • бірюзовий;
 • гранатовий;
 • червоний;
 • сірий;
 • помаранчевий.

Монолітний полікарбонат

Полікарбонат монолітний відрізняється від стільникового підвищену міцність, ударостойкостью і широким температурним діапазоном експлуатації. Він може витримувати температури, при яких більшість інших пластиків стануть непридатними до використання. При цьому механічні та оптичні характеристики монолітного листового полікарбонату повністю зберігаються.

Інші переваги цього будматеріалу – невелика вага, хороші светопропускная властивості і стійкість до хімічних впливів. Для збільшення терміну служби монолітного полікарбонату його покривають захисним шаром, який протидіє негативному впливу УФ-променів. Більш того, матеріал екологічно чистий, він важко запалюється і не викидає в атмосферу токсичні речовини при горінні.

Монолітний полікарбонат купити можна для:

 • Виробництва ударопрочних захисних конструкцій, а також для антивандального остекленія.
 • Виготовлення захисних екранів для верстатів, окулярів і касок.
 • Скління різноманітних об’єктів у сфері транспорту і зв’язку: автобусних зупинок, телефонних будок, поїздів, автобусів, літаків і катеров.
 • Створення вигнутих елементів: світлових ліхтарів , купола з підставою будь-якої форми. При цьому застосовується метод гарячого формування.

На ціну монолітного полікарбонату впливають розміри листів:

 • 2050 * 1250 мм – товщина листів 1 мм і 1,5 мм;
 • 2050 * 3050 мм – листи товщиною від 1,5 мм до 12 (або 15) мм;
 • 2050 * 6100 мм – товщина листів від 2 мм до 6 мм.

Нестандартні розміри полікарбонату виготовляються під замовлення.

Придбати монолітний полікарбонат в Києві за вигідною ціною можна в наступних колірних варіаціях: бірюзовий, синій, червоний, бронзовий, помаранчевий, гранатовий, жовтий, зелений, сірий, молочний і прозорий.

Профільований полікарбонат

Профільований полікарбонат – перетворені листи монолітного полікарбонату трапецієподібної або хвилястої форми. Їм давно замінили багато покрівельних матеріалів, оскільки він характеризується стійкістю до корозії і захисту від УФ-променів. Це робить листи більш довговічними і міцними.

Крім того, профільований полікарбонат відрізняється хорошою светопропускной здатністю, стійкістю до температурних перепадів (від -50 ° C до +120 ° C), простотою в монтажі, легкістю, міцністю і здатністю витримувати навіть великий град. Завдяки таким властивостям ви зможете реалізувати проект будь-якої складності, і наші експерти з радістю допоможуть вам у цьому.

Купити полікарбонат профільований можна для використання в наступних сферах:

 • Сільське господарство: теплиці, садівничі центри, оранжереї.
 • Будівництво та промисловість: зенітні ліхтарі, архітектурні споруди, криті переходи, стадіони, скління дахів різних конструкцій.
 • Приватне будівництво: козирки, навіси, балкони, веранди, альтанки, павільйони для басейнів.

Купити в Києві можна полікарбонат таких розмірів: 1150*2000 мм, 1150*3000 мм, 1150*6000 мм. Стандартна товщина листів – 0,6 мм, 0,8 мм, 0,9 мм, 1,0-2,0 мм. 

З доставкою по Києву та Київській області можна придбати профільований полікарбонат в таких відтінках: прозорий, бронзовий (світлий і темний), білий, молочний, синій, зелений, жовтий і червоний.

Якщо ви не знаєте, який полікарбонат купити, зверніться до наших фахівців. Вони дадуть відповідь на ваші запитання, допоможуть розрахувати кількість матеріалів, спроектувати і змонтувати конструкцію.

Компанія Plaza International – це міжнародна компанія, яка є лідером на ринку України з поставки полікарбонатних листів, надійний постачальник найбільших заводів світу: TitanPlast, SafPlast, Soton, Polygal-Vostok, Palram, Rodeka, Galina, ArlaPlast, Brett Martin, Sabic, Covestro та інші.

Потрібна консультація експерта?

Довіртеся експертам компанії Plaza Int., І ми допоможемо реалізувати вашу ідею!

Замовити консультацію