Офісні перегородки

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
від
1200 грн/м.кв.
КУПИТИ В 1 КЛІК

Офісні перегородки з полікарбонату – відмінне рішення для офісів з обмеженим простором або недостатнім фінансуванням, щоб кожен відділ мав власне приміщення. Для зонування простору використовують стільниковий полікарбонат товщиною 4, 6 або 8 мм. Колір декоративної перегородки підбирають з урахуванням корпоративних кольорів організації або ж можна замовити нейтрально прозорі листи.

Різновиди перегородок для офісу

За вигідною ціною ви можете купити офісні перегородки таких видів:

  • Стаціонарні – являють собою раму, яка виконана з пластику або металу з розміщеним всередині стільниковим полікарбонатом. Вся конструкція складається з декількох рам. Стаціонарні перегородки в Києві монтуються, як правило, до стелі, стін, підлоги та з’єднуються один з одним. Установка виконується після косметичного ремонту.
  • Мобільні – можуть переноситися з місця на місце. Вони монтуються без кріплення до підлоги та стелі, але зазвичай кріпляться до столу. Основна перевага мобільних офісних перегородок – можливість швидкого демонтажу та такої ж швидкої збірки в новому місці без будь-яких зусиль і шкоди для обробки будівлі або ж для самої конструкції.

Переваги офісних перегородок

Офісні перегородки мають такі переваги:

  • простота монтажу;
  • можливість швидко демонтувати перегородку при переїзді;
  • високий рівень стійкості до механічних пошкоджень;
  • абсолютно безпечне використання;
  • прийнятний рівень звукоізоляції;
  • естетичний зовнішній вигляд.

На сайті компанії Plaza International представлений стільниковий полікарбонат для створення перегородок від виробників SafPlast, Soton, Polygal-Vostok та інших. Якщо потрібна консультація або допомога в розрахунку матеріалів і розробці дизайну проєктів, зверніться до наших експертів.

Компанія Plaza International – це міжнародна компанія, яка є лідером на ринку України з поставки полікарбонатних листів, надійний постачальник найбільших заводів світу: TitanPlast, SafPlast, Soton, Polygal-Vostok, Palram, Rodeka, Galina, ArlaPlast, Brett Martin, Sabic, Covestro та інші.

Потрібна консультація експерта?

Довіртеся експертам компанії Plaza Int., І ми допоможемо реалізувати вашу ідею!

Замовити консультацію