Послуги

Послуги

Компанія Plaza International, яка спеціалізується на постачанні в Україну стільникового і монолітного полікарбонату від виробників TitanPlast, SafPlast, Soton і багатьох інших, надає такі послуги:

Порізка в розмір
Доставка
Прорахунок об’єкта
Виїзд на замір
Проектування конструкцій
Монтаж конструкцій
Шефмонтаж
Консультація експерта

Порізка листів

Ми пропонуємо купити за низькою ціною полікарбонатну продукцію різних торгових марок і можливість розрізати листи до потрібного розміру (обговорюється індивідуально).

При замовленні цієї послуги потрібно надати нашим фахівцям готову схему розкрою або створити її разом з нами. Вартість полікарбонату порізаного розраховується за кількістю погонних метрів.

Доставка

Фахівці нашого інтернет-магазину здійснюють адресну доставку по Києву та Київській області. Доставка по Україні – відомими транспортними компаніями.

Прорахунок об’єкта

Якщо ви вирішили купити полікарбонат для теплиці або навісу, але не знаєте, скільки оздоблювального матеріалу вам буде потрібно, зверніться до наших фахівців. Вони зроблять необхідні розрахунки і допоможуть визначитися з видом прозорого полікарбонату.

Виїзд на заміри

Наші експерти виїжджають до вас на об’єкт і проводять необхідні виміри в обумовлене заздалегідь час.

Проектування конструкцій

Від точності проекту і правильних технічних вимог залежить довговічність і міцність теплиці, автонавісу або козирка з полікарбонату в Києві. Наші фахівці володіють необхідними знаннями і технологіями для розробки проектів будь-якої конфігурації і рівня складності.

За допомогою спеціальних програм вони розраховують вітрові та снігові навантаження, а також багато інших параметрів.

Монтаж конструкцій з полікарбонату

Ми здійснюємо монтаж стільникового полікарбонату з гарантією. Для розрахунку ціни за лист м² монтажу наш менеджер виїде на об’єкт і зробить необхідні заміри.

Шефмонтаж

Наші експерти здійснюють шефмонтаж світлопрозорих конструкцій на основі стільникового полікарбонату. Це можуть бути як стандартні козирки, так і дизайнерські навіси, зенітні ліхтарі або теплиці.

Консультація експерта

У каталозі представлено широкий асортимент полікарбонатною продукції за низькими цінами. Наші менеджери працюють в цій сфері більше 10 років, тому знають основні характеристики листів різної товщини і відтінків, і зможуть підібрати для вашого проекту найбільш підходящий варіант в рамках виділеного бюджету.

Ми пропонуємо

Офіційне оформлення угоди
Комплексний підхід та прорахунок​
Офіційна гарантія від виробника
Обґрунтовані ціни
Якісні роботи
Кваліфікований персонал
Узгоджена командна робота
Виконання робіт в зазначені терміни.

Компанія Plaza International – це міжнародна компанія, яка є лідером на ринку України з поставки полікарбонатних листів, надійний постачальник найбільших заводів світу: TitanPlast, SafPlast, Soton, Polygal-Vostok, Palram, Rodeka, Galina, ArlaPlast, Brett Martin, Sabic, Covestro та інші.

Зацікавила послуга?

Довіртеся експертам компанії Plaza Int., І ми допоможемо реалізувати вашу ідею!

Замовити консультацію