Комплектуючі

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow

Для правильного монтажу листів полікарбонату (стільникового та монолітного) необхідно підібрати кріпильні елементи. Цей полімер часто використовується для створення зовнішньої реклами, інтер’єрних конструкцій, теплиць та інших об’єктів. Багато в чому їх популярність обумовлена простотою монтажу, тому розглянемо види комплектуючих для полікарбонату.

Різновиди комплектуючих

Комплектуючі для монтажу полікарбонатних листів діляться на:

  • Захисні – захищають матеріал від пошкоджень поверхні та потрапляння всередину вологи, сміття, комах, пилу.
  • Кріпильні – використовуються для з’єднання листів, кріплення їх до основи, забезпечення міцності конструкції.

До захисних комплектуючих належать:

  • торцевий полікарбонатний профіль – захищає листи від природного сміття, забруднень і зберігає прозорість конструкції;
  • торцевий алюмінієвий профіль – застосовується для будь-яких полікарбонатних конструкцій, має отвір для виведення конденсату;
  • стрічка суцільна та стрічка паропропускна – використовується для герметизації відкритих торців;
  • ущільнений тонкий L-102 та ущільнений нижній L-50 – призначені для захисту поверхні полікарбонатного листа від пошкоджень.
  • У нашому інтернет-магазині представлений широкий асортимент кріпильних комплектуючих. За вигідною ціною ви можете купити в Києві такі комплектуючі:
  • з’єднувальний профіль – застосовується для з’єднання листів між собою і прикріплення їх до конструкції;
  • верхній алюмінієвий профіль (притискна планка) – існує тільки в роз’ємному вигляді та складається з двох частин – кришки та бази; відрізняється високим рівнем герметичності, витримує великі навантаження та виключає протікання при будь-яких погодних умовах;
  • термошайби – призначені для кріплення листів полікарбонату до основи та ліквідації містків холоду.

На нашому сайті за низькою ціною можна придбати й інші комплектуючі для стільникового та монолітного полікарбонату. Щоб правильно підібрати необхідні елементи кріплення та захисту, зверніться до наших фахівців. Адресну доставку здійснюємо по Києву та області.

Компанія Plaza International – це міжнародна компанія, яка є лідером на ринку України з поставки полікарбонатних листів, надійний постачальник найбільших заводів світу: TitanPlast, SafPlast, Soton, Polygal-Vostok, Palram, Rodeka, Galina, ArlaPlast, Brett Martin, Sabic, Covestro та інші.

Потрібна консультація експерта?

Довіртеся експертам компанії Plaza Int., І ми допоможемо реалізувати вашу ідею!

Замовити консультацію