Скління

Скління

Promyslove Sklinnia
Промислове скління
Zenitni Likhtari
Зенітні ліхтарі
Zamkovi Paneli
Замкові панелі

Скління з полікарбонату – відмінна можливість захистити торгові об’єкти, спортивні майданчики та промислові будівлі від несприятливих погодних умов і негативного впливу прямих сонячних променів.

Крім того, використовуючи полікарбонат для скління, можна знизити енерговитрати на обігрів і кондиціонування. Матеріал стійкий до будь-яких атмосферних опадів, має хороші звуко- та теплоізоляційні властивості.

Сфера застосування

Стільниковий і монолітний полікарбонат використовуються для:

  • скління альтанок, фасадів будівель (офісів і виробничих приміщень), транспортних зупинок і телефонних будок;
  • створення спеціальних захисних екранів на виробництві;
  • виготовлення банківських стійок;
  • збереження об’єктів від вандалізму.

Останнім часом популярним стало не тільки міське скління, а й приватне. Наприклад, відмінно функціонують полікарбонатні теплиці. Матеріал добре пропускає світло, що дозволяє врожаю і рослинам рости у відповідних умовах.

Також на приватних ділянках роблять скління веранди полікарбонатом. Це дуже зручно і практично, оскільки влітку можна проводити вечори з друзями або родиною незалежно від погоди.

Можливо скління веранди полікарбонатом по всьому периметру. Полімер дозволяє зробити це настільки герметично, що приміщення може стати тимчасовим житлом влітку. Крім того, вікна з полікарбонату для веранди виглядають дуже естетично, будинок і вся ділянка набувають «свіжого» та сучасного вигляду.

Ще один варіант використання полікарбонату – скління балкона. Такі конструкції не пропускають шкідливе УФ-випромінювання і їх покриття витримує суттєві снігові та вітрові навантаження.

Крім того, після оздоблення балкона полікарбонатом, він зберігає несучу здатність при температурних перепадах від -40 до +120 °С. У разі руйнування матеріал не утворює гострих кутів, на відміну від звичайного скла.

Ще одна перевага скління балкона полікарбонатом – зниження навантаження на всі елементи каркаса. Матеріал має невелику вагу і при цьому високі показники міцності.

Детальнішу інформацію про переваги та недоліки скління тераси, альтанок, веранди, балконів та інших будівель розкажуть експерти Plaza International. Також у них ви зможете уточнити ціну на скління полікарбонатом та отримати рекомендації щодо ефективного виконання роботи своїми руками.

Компанія Plaza International – це міжнародна компанія, яка є лідером на ринку України з поставки полікарбонатних листів, надійний постачальник найбільших заводів світу: TitanPlast, SafPlast, Soton, Polygal-Vostok, Palram, Rodeka, Galina, ArlaPlast, Brett Martin, Sabic, Covestro та інші.

Потрібна консультація експерта?

Довіртеся експертам компанії Plaza Int., І ми допоможемо реалізувати вашу ідею!

Замовити консультацію