Теплиці

Теплиці

Arochni Teplytsi
Арочні теплиці
Arochni Teplytsi Mitlaidera
Арочні теплиці Мітлайдера
Dvoskatni Teplytsi
Двоскатні теплиці
Dvoskatni Teplytsi Mitlaidera
Двоскатні теплиці Мітлайдера
Odnoskatni Teplytsi
Односкатні теплиці
Nestandartni Teplytsi
Нестандартні теплиці

Полікарбонатні теплиці – споруди, які призначені для отримання ранніх врожаїв, вирощування розсади, швидкого росту рослин і захисту їх від несприятливих погодних умов. Для їх виготовлення використовують стільниковий полікарбонат. Він відрізняється особливою структурою – кожна сота містить наповнені повітрям секції. Завдяки цьому парники з полікарбонату добре утримують тепло всередині.

Ще одна особливість матеріалу – легкість в обробці. Листи можна без труднощів свердлити, склеювати, різати. Полікарбонат має невелику вагу та добре пропускає сонце, але завдяки спеціальному покриттю захищає рослини від шкідливих ультрафіолетових променів.

Різновиди теплиць з полікарбонату

Щоб вам було легше вирішити, яку теплицю купити, розглянемо їх види за формою та конструкцією. Залежно від конструкції виділяють:

  • окремо розташовані будівлі;
  • пристінні – суміщені з дачним будиночком однією зі сторін.

За формою теплиці з полікарбонату діляться на:

  • Арочні: характеризуються доступною ціною і невеликою витратою полікарбонату. Округла форма та відсутність гострих кутів значно спрощують монтаж, зменшують тепловтрати та надають хорошу опірність від вітру. Купити теплицю арочного типу можна для невисоких культур, оскільки висота крайніх грядок невелика.
  • Шатрові (двосхилі, «будиночком»): відрізняються максимальною функціональністю, тому можуть застосовуватися для будь-яких рослин. Такі парники можуть мати різні розміри та конструкції, бути окремими будівлями. Стіни у них прямі, кути скатів дахів – 25-30 градусів. Якщо ви вирішили купити теплицю з полікарбонату шатрового типу, подбайте про міцний каркас, оскільки збільшується снігове навантаження.

Поради щодо вибору теплиці

Вирішивши придбати полікарбонатну теплицю, зверніть увагу на такі поради:

  • Товщина стільникового полікарбонату для теплиці повинна бути не менше 4 мм. Матеріал меншої товщини прослужить недовго тому, що не буде достатньо ударостійким.
  • Уточнюйте наявність захисного ультрафіолетового шару. У складі не повинно бути ніяких добавок. В іншому випадку таке покриття зруйнується через 2-3 роки.
  • Пам’ятайте, не завжди рішення купити теплицю недорого – краще. Щоб конструкція прослужила довгі роки та виконувала свої функції, необхідно вибирати тільки якісний полікарбонат та інші матеріали.

Компанія Plaza International – це міжнародна компанія, яка є лідером на ринку України з поставки полікарбонатних листів, надійний постачальник найбільших заводів світу: TitanPlast, SafPlast, Soton, Polygal-Vostok, Palram, Rodeka, Galina, ArlaPlast, Brett Martin, Sabic, Covestro та інші.

Потрібна консультація експерта?

Довіртеся експертам компанії Plaza Int., І ми допоможемо реалізувати вашу ідею!

Замовити консультацію