Розсувні

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
від
82000 грн
КУПИТИ В 1 КЛІК

Розсувні павільйони для басейнів – безпека для домашніх улюбленців і маленьких дітей.

Павільйон для басейну забезпечує економію електроенергії, що витрачається на обігрів басейну, всередині павільйону знижуються тепловтрати з води і повітря, він надійно захищає басейн від атмосферних опадів і впливу погоди, завдяки чому підтримується його чистота.

Павільйон є так само ефективним захистом від ультрафіолетових променів. В зимовий період, він забезпечує збереження басейну, підвищуючи стійкість до впливу низьких температур повітря.

Ціни на павільйони бувають найрізноманітніші. Вони залежать від моделі та розміру. Також накриття для басейнів можна зробити високими для вільного пересування всередині.

Різноманітність колірних рішень у виготовленні павільйону дає можливість втілювати в життя найсміливіші дизайнерські ідеї.

Конструкція виробляються з анодованих (анодне оксидування) алюмінієвих профілів, які запобігають корозії металу і надають конструкції привабливого зовнішнього вигляду. Каркас конструкції розрахований на снігове і вітрове навантаження.

Комплектується павільйон стільниковим полікарбонатом або монолітним полікарбонатом, який володіє захистом від ультрафіолетових випромінювань, має підвищену ударостійкість і  має високий коефіцієнт збереження тепла.

При зверненні в нашу компанію Ви отримаєте вичерпну інформацію по всіх укриттях басейнів. Ми виготовимо павільйони для басейну (накриття для басейнів) будь-якої моделі на Ваше замовлення!

Компанія Plaza International – це міжнародна компанія, яка є лідером на ринку України з поставки полікарбонатних листів, надійний постачальник найбільших заводів світу: TitanPlast, SafPlast, Soton, Polygal-Vostok, Palram, Rodeka, Galina, ArlaPlast, Brett Martin, Sabic, Covestro та інші.

Потрібна консультація експерта?

Довіртеся експертам компанії Plaza Int., І ми допоможемо реалізувати вашу ідею!

Замовити консультацію