Портфоліо

Портфоліо

Avtomyiky

Автомийки

Наші мобільні автомийки повністю продумані. Ми налагоджуємо і запускаємо їх в роботу як готовий бізнес. На нашому офіційному сайті ви можете ознайомитись з відгуками та фото втілених проєктів. Вирішивши купити автомийку з полікарбонату, забудьте про необхідність займатися організаційними питаннями. 

Зупинки

Відносно невелика вага автобусних зупинок забезпечує легкість полімеру, через що не потрібно посилення каркаса.

Найчастіше зупинки з полікарбонату оснащені однією або декількома крамничках.

Zypunku
Navesy

Навіси

Навіси з полікарбонату дуже популярні завдяки своїм експлуатаційним характеристикам. Вони складаються з фундаменту, опори, каркаса, покрівлі, елементів дизайну (прикраси та завитки) та додаткового функціонала (освітлення). Полікарбонатні навіси відрізняються високою міцністю і прозорістю. Розглянемо детальніше особливості полікарбонату та види навісів.

Тераси

Форма полікарбонатною веранди може бути абсолютно різною: круглою, напівкруглої, квадратної, трикутної, багатогранної, прямокутної і трапецієподібної. Вибір форми залежить тільки від ваших особистих переваг.

Terrasy
pavylony_dlia_basseinov_001

Накриття для басейнів

Полікарбонатні павільйони для басейнів – один з найефективніших способів захистити воду від опадів, листя, пилу та іншого сміття. Крім того, вони дозволяють заощадити на витратах енергоносіїв та хімічних реагентах, які використовуються для очищення та фільтрації води.

Теплиці

Полікарбонатні теплиці – споруди, які призначені для отримання ранніх врожаїв, вирощування розсади, швидкого росту рослин і захисту їх від несприятливих погодних умов. Для їх виготовлення використовують стільниковий полікарбонат. Він відрізняється особливою структурою – кожна сота містить наповнені повітрям секції. Завдяки цьому парники з полікарбонату добре утримують тепло всередині.

teplytsy_001
ofysnye_perehorodky_001

Офісні перегородки

Офісні перегородки з полікарбонату – відмінне рішення для офісів з обмеженим простором або недостатнім фінансуванням, щоб кожен відділ мав власне приміщення. Для зонування простору використовують стільниковий полікарбонат товщиною 4, 6 або 8 мм. Колір декоративної перегородки підбирають з урахуванням корпоративних кольорів організації або ж можна замовити нейтрально прозорі листи.

Промислове скління

Одна з найважливіших задач при проєктуванні промислових будівель – досягнення максимально природного освітлення. Для отримання подібного результату роблять вікна з полікарбонату, застосовують світлові та зенітні ліхтарі.

promyshlennoe_osteklenye_001
zenytnye_fonary_001

Зенітні ліхтарі

Ліхтарі зенітні – світлопропускні конструкції, які встановлюються на покрівлі з метою створення природного освітлення та вентиляції внутрішніх будівель. Вони можуть мати різну конфігурацію і розмір. Зенітні ліхтарі реалізуються у формі паралелепіпеда, купола або піраміди. Вони успішно використовуються у промислових будівлях, офісних і торгово-розважальних центрах, спортивних спорудах і зимових садах.

Компанія Plaza International – це міжнародна компанія, яка є лідером на ринку України з поставки полікарбонатних листів, надійний постачальник найбільших заводів світу: TitanPlast, SafPlast, Soton, Polygal-Vostok, Palram, Rodeka, Galina, ArlaPlast, Brett Martin, Sabic, Covestro та інші.

Сподобалась конструкція? 

Замовте собі таку ж.

Замовити консультацію