Замкові панелі

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
від
2100 грн/м.кв.
КУПИТИ В 1 КЛІК

Багатофункціональні панелі зі стільникового полікарбонату – передова система фасадного скління промислових і цивільних будівель. Їх унікальність полягає в наявності вбудованих «замків», які зроблені за принципом «шип-паз» і дозволяють не використовувати при монтажі сполучні профілі.

Ще одна особливість модульних систем Navattro Prof – «необмеженість» по довжині. Ширина завжди дорівнює 500 мм, а ось довжину визначаєте ви під конкретний проєкт.

Товщина панелей із замковим кріпленням варіюється від 10 до 40 мм і залежить від сфери застосування та необхідних теплоізоляційних властивостей. Так, наприклад, замкові панелі з полікарбонату товщиною 10-16 мм застосовуються в приватному будівництві, 25-40 мм – для благоустрою зимових садів, теплих басейнів і т.д. Сучасні дизайнери використовують багатофункціональні панелі як внутрішні перегородки в офісах.

Види покриттів полікарбонатних панелей

Купити в Києві за вигідною ціною можна панелі зі стільникового полікарбонату з таким покриттям:

  1. Антифог – запобігає появі крапель на внутрішній поверхні.
  2. IR – інфрачервоний фільтр, що знімає зайвий перегрів будівлі.
  3. COLOR – повне або часткове фарбування модульної системи з полікарбонату в будь-який колір за шкалою RAL.
  4. P – люмінесцентні, застосовуються для побудови фасадів, що світяться.
  5. Easy Clean – знижує поверхневу статичну електрику та полегшує очищення.

Якщо у вас залишилися якісь питання чи хотіли б дізнатися вартість полікарбонатних панелей, зверніться до наших менеджерів. Також за низькою ціною у нас можна придбати монолітний полікарбонат.


Компанія Plaza International – це міжнародна компанія, яка є лідером на ринку України з поставки полікарбонатних листів, надійний постачальник найбільших заводів світу: TitanPlast, SafPlast, Soton, Polygal-Vostok, Palram, Rodeka, Galina, ArlaPlast, Brett Martin, Sabic, Covestro та інші.

Потрібна консультація експерта?

Довіртеся експертам компанії Plaza Int., І ми допоможемо реалізувати вашу ідею!

Замовити консультацію