Шумові бар’єри

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
від
2500 грн
за метр квадратний
КУПИТИ В 1 КЛІК

Шумопоглинаючі екрани – огороджувальні конструкції, які захищають окремі території від шуму без впливу на саме джерело шуму. Нормальний рівень шуму – 30 дБ, природний шум навколишнього середовища – 40-60 дБ, в той час як шумове забруднення, яке створене автострадою і залізницями, досягає 115 дБ.

Рівень шуму понад 80 дБ викликає у людини сильний стрес, провокує втрату уваги, фізіологічні зміни й інші негативні фактори. Щоб запобігти цим проблеми, встановлюють шумові бар’єри з полікарбонату.

Різновиди акустичних екранів

Шумозахисні паркани бувають двох видів:

  • Шумопоглинаючі. Популярним матеріалом для їх виготовлення виступає бетон та інші «важкі» будматеріали. Щоб досягти ефективної звукоізоляції, можна встановити роздільну шумозахисну огорожу – дві окремі стінки, між якими – повітряний зазор або шумоподавлювач.
  • Шумовідштовхуючі. Застосовується монолітний або стільниковий полікарбонат. Він дозволяє знизити шум більше, ніж на 30 дБ. Товщина листа стільникового або монолітного полікарбонату впливає на його шумовідштовхуючі властивості.

Прозорі шумозахисні екрани з полікарбонату, на відміну від непрозорих бар’єрів, роблять навколишній ландшафт відкритим, запобігають відчуттю закритості. Такі конструкції знижують не тільки шум від автомобільних доріг, а й забруднення навколишнього середовища.

Переваги полікарбонату

Можна виділити такі переваги застосування полікарбонату як шумозахисного матеріалу:

  • невелика вага листів: у два рази легше скла аналогічної товщини;
  • висока прозорість: забезпечення огляду й орієнтування, зниження відчуття закритого простору та стомлюваності водіїв;
  • міцність: високий рівень удароміцності та захист від вандалізму;
  • стійкість до ультрафіолетового випромінювання та екстремальних погодних умов;
  • простота обробки: полікарбонатні листи дуже гнучкі, тому їх можна згинати без спеціального обладнання та створювати різні опуклі форми екрану для поглинання звукових хвиль.

Якщо у вас залишилися якісь питання, зверніться до експертів Plaza International. При необхідності вони не тільки проконсультують, а й допоможуть з вибором матеріалу, розрахунком його кількості. Також наші фахівці можуть розробити проєкт шумового бар’єра та надати послуги професійного монтажу.

Компанія Plaza International – це міжнародна компанія, яка є лідером на ринку України з поставки полікарбонатних листів, надійний постачальник найбільших заводів світу: TitanPlast, SafPlast, Soton, Polygal-Vostok, Palram, Rodeka, Galina, ArlaPlast, Brett Martin, Sabic, Covestro та інші.

Потрібна консультація експерта?

Довіртеся експертам компанії Plaza Int., І ми допоможемо реалізувати вашу ідею!

Замовити консультацію