Шумові бар’єри

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
від
9800 грн
КУПИТИ В 1 КЛІК

Шумопоглинаючі екрани – огороджувальні конструкції, які захищають окремі території від шуму без впливу на саме джерело шуму. Нормальний рівень шуму – 30 дБ, природний шум навколишнього середовища – 40-60 дБ, в той час як шумове забруднення, яке створене автострадою і залізницями, досягає 115 дБ.

Рівень шуму понад 80 дБ викликає у людини сильний стрес, провокує втрату уваги, фізіологічні зміни й інші негативні фактори. Щоб запобігти цим проблеми, встановлюють шумові бар’єри з полікарбонату.

Різновиди акустичних екранів

Шумозахисні паркани бувають двох видів:

  1. Шумопоглинаючі. Популярним матеріалом для їх виготовлення виступає бетон та інші «важкі» будматеріали. Щоб досягти ефективної звукоізоляції, можна встановити роздільну шумозахисну огорожу – дві окремі стінки, між якими – повітряний зазор або шумоподавлювач.

  2. Шумовідштовхуючі. Застосовується монолітний або стільниковий полікарбонат. Він дозволяє знизити шум більше, ніж на 30 дБ. Товщина листа стільникового або монолітного полікарбонату впливає на його шумовідштовхуючі властивості.

Прозорі шумозахисні екрани з полікарбонату, на відміну від непрозорих бар’єрів, роблять навколишній ландшафт відкритим, запобігають відчуттю закритості. Такі конструкції знижують не тільки шум від автомобільних доріг, а й забруднення навколишнього середовища.

Переваги полікарбонату

Можна виділити такі переваги застосування полікарбонату як шумозахисного матеріалу:

  • невелика вага листів: у два рази легше скла аналогічної товщини;

  • висока прозорість: забезпечення огляду й орієнтування, зниження відчуття закритого простору та стомлюваності водіїв;

  • міцність: високий рівень удароміцності та захист від вандалізму;

  • стійкість до ультрафіолетового випромінювання та екстремальних погодних умов;

  • простота обробки: полікарбонатні листи дуже гнучкі, тому їх можна згинати без спеціального обладнання та створювати різні опуклі форми екрану для поглинання звукових хвиль.

Якщо у вас залишилися якісь питання, зверніться до експертів Plaza International. При необхідності вони не тільки проконсультують, а й допоможуть з вибором матеріалу, розрахунком його кількості. Також наші фахівці можуть розробити проєкт шумового бар’єра та надати послуги професійного монтажу.

Компанія Plaza International – це міжнародна компанія, яка є лідером на ринку України з поставки полікарбонатних листів, надійний постачальник найбільших заводів світу: TitanPlast, SafPlast, Soton, Polygal-Vostok, Palram, Rodeka, Galina, ArlaPlast, Brett Martin, Sabic, Covestro та інші.

Потрібна консультація експерта?

Довіртеся експертам компанії Plaza Int., І ми допоможемо реалізувати вашу ідею!

Я погоджуюся з політикою конфіденційності
Замовити консультацію