Полікарбонат

Полікарбонат

Polikarbonat Monolitnyi
Монолітний
Polikarbonat Stilnykovyi
Стільниковий
Polikarbonat Profilovanyi
Профільований
Polikarbonat Akryl
Акрил (оргскло)
Polikarbonat Svitlotekhnichnyi
Світлотехнічний

Полікарбонат – група прозорих синтетичних термопластів, які вирізняються високими характеристиками міцності, стійкістю до механічних впливів і пластичністю. Цей матеріал використовується у всіх сферах приватного та промислового будівництва. Велике розмаїття розмірів і відтінків листів дозволяє втілити будь-який проєкт.

Різновиди полікарбонату в Києві

У нашому інтернет-магазині представлений широкий асортимент полікарбонату від виробників TitanPlast, SafPlast, Soton, Palram, Galina, Brett Martin, Covestro та інших. Ми пропонуємо купити за низькою ціною такі види полікарбонатної продукції:

  • Стільниковий полікарбонат – прозорі пустотілі панелі з комірчастою структурою, завдяки якій вони мають високу жорсткість і водночас легкість. Залежно від якості листів у панелі та її товщини (від 4 до 32 мм) купити в Києві можна одно-, дво-, чотирикамерний і посилений полікарбонат.
  • Монолітний полікарбонат – листи без внутрішніх пустот, товщина яких варіюється від 2 до 12 мм. Зовні будівельний матеріал нагадує силікатне скло: рівна та гладка поверхня, прозорість. Також листи мають високу ударостійкість, гнучкість, легкість.

Продаж полікарбонату стільникового та монолітного здійснюється гуртом і в роздріб. Якщо ви хочете придбати, наприклад, стільниковий полікарбонат гуртом, зверніться до наших менеджерів. Вони підкажуть ціну за лист і розрахують необхідну кількість матеріалів для вашого об’єкта.

Переваги полікарбонату

Доступна ціна полікарбонату – не єдина його перевага. Також він характеризується:

  • високою міцністю (у 250 разів міцніший, ніж звичайне скло);
  • гнучкістю і пластичністю (можна застосовувати для скління різних радіальних конструкцій, і зробити це прямо за місцем складання);
  • невеликою вагою (монолітний полікарбонат легше скла у 2 рази, а стільниковий – у 6 разів, що дозволяє створювати легкі конструкції без зайвих опорних елементів);
  • прозорістю (пропускає до 88% видимого світла);
  • безпечністю (при розбиванні не утворюються гострі осколки, які можуть травмувати);
  • шумоізоляційними властивостями (структура матеріалу забезпечує його низьку акустичну проникність, і гасить звукові хвилі до 21 дБ).

 

Для отримання детальнішої інформації про властивості, розміри та ціни полікарбонату для теплиці, автонавісу або павільйону для басейну, зверніться до наших експертів. Команда Plaza International завжди рада допомогти втілити ваші ідеї!

Компанія Plaza International – це міжнародна компанія, яка є лідером на ринку України з поставки полікарбонатних листів, надійний постачальник найбільших заводів світу: TitanPlast, SafPlast, Soton, Polygal-Vostok, Palram, Rodeka, Galina, ArlaPlast, Brett Martin, Sabic, Covestro та інші.

Потрібна консультація експерта?

Довіртеся експертам компанії Plaza Int., І ми допоможемо реалізувати вашу ідею!

Замовити консультацію