Автомийки

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
від
1000 грн
за метр квадратний
КУПИТИ В 1 КЛІК

Автомийка – місце, де водії можуть спокійно помити свій автомобіль і поїхати далі у справах. Важливою частиною мийки самообслуговування виступає навіс, що захищає від атмосферних опадів і сонячних променів. Вибираючи обладнання для автомийки і матеріал для навісу, потрібно враховувати не тільки їх ціну, але й експлуатаційні характеристики.

Ми пропонуємо повний спектр послуг: від проєктування полікарбонатних автомийок і розрахунку матеріалів до монтажу. Ми враховуємо умови експлуатації, розміри конструкції та ваші потреби, щоб оптимізувати вартість роботи.

Особливості автомийок з полікарбонату

Купити автомийку самообслуговування за вигідними цінами можна з монолітного або стільникового полікарбонату підвищеної міцності товщиною не менше 10 міліметрів із захистом від ультрафіолету. Він легкий у вазі, але досить міцний. Також матеріал має відмінну світлопровідність.

Навіс автомийки в Києві може бути прозорим або кольоровим, залежно від ваших побажань. Полікарбонат ударостійкий, захищає автомобіль від бруду та несприятливих погодних умов, здатний відштовхувати сонячні відблиски, затримуючи тим самим ультрафіолетові промені ззовні.

Наші мобільні автомийки повністю продумані. Ми налагоджуємо і запускаємо їх в роботу як готовий бізнес. На нашому офіційному сайті ви можете ознайомитись з відгуками та фото втілених проєктів.

Вирішивши купити автомийку з полікарбонату, забудьте про необхідність займатися організаційними питаннями. Ми повністю забезпечимо вас очисними засобами та необхідними матеріалами для ефективного функціонування автоматичної мийки.

Ми успішно реалізовуємо об’єкти по всій країні, тому довіртеся професіоналам! Сподіваємося, найближчим часом ви теж залишите реальний відгук про співпрацю з нами. 

Компанія Plaza International – це міжнародна компанія, яка є лідером на ринку України з поставки полікарбонатних листів, надійний постачальник найбільших заводів світу: TitanPlast, SafPlast, Soton, Polygal-Vostok, Palram, Rodeka, Galina, ArlaPlast, Brett Martin, Sabic, Covestro та інші.

Потрібна консультація експерта?

Довіртеся експертам компанії Plaza Int., І ми допоможемо реалізувати вашу ідею!

Замовити консультацію