Застосування

Застосування

Застосування полікарбонату

Полікарбонат – будівельний матеріал з високою світлопроникливістю, прозорістю і легкістю.

Він складається з двоатомних фенолу, вугільної кислоти, розчинників і барвників. При високих температурах полімер не втрачає своїх властивостей, здатний до самовідновлення і є екологічно безпечним.

Широка палітра випускаються листів по товщині, забарвленням і покриттям робить монолітний і стільниковий полікарбонат не тільки функціональним матеріалом, але і інструментом для вирішення різних складних по виконанню будівельних і дизайнерських завдань.

Розглянемо області застосування листового полікарбонату.

Комерційне будівництво

Полікарбонат відрізняється легкістю, прозорістю, міцністю і безпекою, завдяки чому використовується для скління і накриття паркінгів, приямків і навісів. Також його застосовують для антивандального захисту в магазинах, музеях і банках.

Крім того, купити полікарбонат можна для будівництва:

 • стадіонів, вокзалів, аеропортів і торгових центрів;
 • мостів і пішохідних переходів;
 • шумозахисних і світлозахисних екранів;
 • зупинок громадського транспорту;
 • фасадів.

З кольорових і прозорих листів полікарбонату роблять різні конструкції на виставках і в ТРЦ.

Приватне будівництво

Експлуатаційні властивості і естетичні якості полікарбонатною продукції дозволяють використовувати її в приватному будівництві.

Полікарбонатом можна покривати: павільйони для басейнів, тенісний корт або спортмайданчики, теплиці, оранжереї і зимові сади.

Стільниковий і монолітний полікарбонат застосовувати можна також для створення наступних конструкцій:

 • літня кухня з навісом;
 • альтанка і козирок над вхідними дверима;
 • Автонавіси і тераса;
 • паркан і огорожі;
 • майданчик для барбекю.

Промислове будівництво та машинобудування

Полікарбонат активно використовується в промисловому виробництві при виготовленні корпусних частин різного устаткування і при будівництві зенітних ліхтарів. Зенітні ліхтарі виступають джерелом природного освітлення і їх можна спостерігати найчастіше на дахах:

 • виробничих приміщень;
 • вокзалів;
 • торгових центрів;
 • басейнів;
 • аеропортів.


Також за вигідними цінами у нас можна придбати полікарбонат для стінового скління, світлових ліній, захисних екранів і перегородок.

Реклама

Стільниковий полікарбонат в Києві широко використовується в рекламній сфері. Агентства застосовують цей матеріал для виготовлення антивандальних коробів, об’ємних букв і вивісок для магазинів, торгово-розважальних центрів і салонів краси, рекламних табло, сітілайтів, лайтбоксів.

Дизайн інтер’єрів

Сьогодні полікарбонат від виробників TitanPlast, SafPlast, Soton і інших активно використовується для оздоблення інтер’єрів. Кольорові листи підходять для підсвічування будівель, а білі – для створення предметів інтер’єру, які відповідають за основне освітлення приміщення.

Ціни на стільниковий полікарбонат дозволяють використовувати його для створення фартуха на обробному столі кухні. У ванній кімнаті з листів можна створити підвісну стелю хвилеподібною конструкції.
Також купити в Києві полікарбонат можна для того, щоб розмежувати простір в офісі. Якщо перегородки мобільні, то тут відкривається ще більший простір для фантазії з облаштування площі офісу.

Якщо ви не знаєте, якої товщини листи полікарбонату вам будуть потрібні, зверніться до наших експертів. Вони проконсультують, розкажуть про особливості матеріалу, розрахують кількість і вартість полікарбонату, і при необхідності допоможуть з монтажем. Здійснюємо доставку по Києву та Київській області.

Компанія Plaza International – це міжнародна компанія, яка є лідером на ринку України з поставки полікарбонатних листів, надійний постачальник найбільших заводів світу: TitanPlast, SafPlast, Soton, Polygal-Vostok, Palram, Rodeka, Galina, ArlaPlast, Brett Martin, Sabic, Covestro та інші.

Цікавить інше застосування?

Запитайте у консультанта

Замовити консультацію