Автонавіси

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
від
24000 грн
КУПИТИ В 1 КЛІК

Навіси для машини з полікарбонату – практичні, довговічні та надійні конструкції, покликані захистити авто від атмосферних опадів, механічних пошкоджень і різного роду забруднень.

Подібні споруди являють собою дах із полікарбонатних листів, що встановлюється на опорних стовпах, які виконані з алюмінію, чорного металу, дерева або нержавіючої сталі. Автонавіси з полікарбонату можуть бути прибудовою до гаража або окремою конструкцією.

Переваги полікарбонатних навісів

Дах з полікарбонату для авто цілком може замінити гараж, при цьому він буде мати низьку ціну і нічим не гірші експлуатаційні характеристики. Крім того, на зведення навісу не потрібно оформляти безліч документів.

Завдяки прозорості монолітного або стільникового полікарбонату, покриття виглядає легко і гармонійно вписується у дизайн будь-якого простору. Матеріал відрізняється:

  • високими протиударними властивостями: по удароміцності перевищує будь-який з видів пластику в 20 разів, тому навіс для авто з полікарбонату буде надійно захищати машину від граду та різних пошкоджень;
  • довговічністю: полікарбонат поглинає ультрафіолет, не дозволяючи йому проникати в лист;
  • не втрачає привабливий зовнішній вигляд у процесі експлуатації: автомобільні навіси з полікарбонату не вигоряють і не жовтіють на сонці;
  • стійкістю до температурних перепадів: витримує від -40 ° C до +120 ° C.

Крім того, дах для авто з полікарбонату забезпечує хороше освітлення та гарний зовнішній вигляд архітектурної споруди в цілому.

Найбільш популярні форми автонавісів

Полікарбонатні навіси для автомобілів бувають наступних видів:

  • Односхилі – «козирки», які однією стороною кріпляться до навісу. Щоб запобігти скупчення дощової води та снігу на навісі, потрібно передбачити нахил поверхні.
  • Двосхилі – поширені навіси для авто з полікарбонату, кут нахилу яких становить 35-45 градусів. Завдяки цьому сніговий покрив легко сходить і не накопичується вода.
  • Арочні – конструкції напівкруглої форми. Їх різновид – купольні конструкції. Вони не тільки захищають машину від атмосферних опадів, але і виконують декоративну функцію.
  • Комбіновані – піднавіси для авто з полікарбонату, які можуть складатися як з аркових, так і зі скатних елементів. Виготовити їх набагато складніше, але виглядають вони виграшно.

Розміри та конструкція автонавісів у Києві можуть сильно відрізнятися один від одного, та залежати від кількості автомобілів і наявного вільного простору. Вирішивши купити навіс з полікарбонату, ви повинні розуміти, що на вартість споруди впливає товщина полікарбонату, кількість аркушів і складність конструкції. Ознайомтеся з фото і цінами типових навісів для машини з полікарбонату, і якщо з’являться якісь питання, зверніться до наших фахівців.

 

Компанія Plaza International – це міжнародна компанія, яка є лідером на ринку України з поставки полікарбонатних листів, надійний постачальник найбільших заводів світу: TitanPlast, SafPlast, Soton, Polygal-Vostok, Palram, Rodeka, Galina, ArlaPlast, Brett Martin, Sabic, Covestro та інші.

Потрібна консультація експерта?

Довіртеся експертам компанії Plaza Int., І ми допоможемо реалізувати вашу ідею!

Замовити консультацію