Навіси

Навіси

Avtonavisy
Автонавіси
Kozyrky
Козирки
Terasy
Тераси
Perekhody
Переходи
Altanky
Альтанки

Навіси з полікарбонату дуже популярні завдяки своїм експлуатаційним характеристикам. Вони складаються з фундаменту, опори, каркаса, покрівлі, елементів дизайну (прикраси та завитки) та додаткового функціонала (освітлення). Полікарбонатні навіси відрізняються високою міцністю і прозорістю. Розглянемо детальніше особливості полікарбонату та види навісів.

Переваги полікарбонату

Полікарбонат – синтетичний полімер, який характеризується невеликою вагою, високою пластичністю, прозорістю, стійкістю до ударів і впливів біохімічних речовин. Завдяки тому, що полікарбонатні листи виготовляються у формі сот, які являють собою своєрідні порожнини, вони мають низьку теплопровідність. Кожна така комірка оснащується ребрами жорсткості та наповнюється повітрям.

Полікарбонат дуже гнучкий, що дозволяє створити криволінійні поверхні арочної форми. Також листи міцні, тому їх можна монтувати навіть на рідку обрешітку або на крокви без обрешітки.

Різновиди навісів з полікарбонату

Найпопулярнішими варіантами виготовлення навісів із полікарбонату виступають:

 1. Похилі навіси над ганком: захищають вхідну зону від атмосферних опадів та сонця.

 2. Навіси зі стінами для басейну: закрита форма конструкції дозволяє плавати навіть у холодну пору року або під час поганої погоди.

 3. Навіси для автомобіля: можна вибрати навіс із полікарбонату арочний, куполоподібний, прямий та інші. Такі конструкції будуть надійно захищати машини від ультрафіолетових променів, снігу, дощу.

 4. Навіси для альтанки: створять комфортні умови для відпочинку на свіжому повітрі. Для естетичного зовнішнього вигляду можна зробити дворівневий полікарбонатний козирок.

 5. Навіси над гойдалкою: захищають дітей у холодну пору року від опадів і вітру, а в теплу – від палючого сонця.

 6. Навіси навколо будинку:

 • односхилі;
 • двосхилі («будиночок»);
 • арочні;
 • хвилеподібні;
 • каскадні.

Також навіси із полікарбонату, ціна яких доступна кожному, діляться на дві великі групи. Перша – конструкції відкритого (окремі) та закритого (примикають до різних будівель) типу. 

Якщо ви не знаєте, який купити полікарбонат для навісу, зверніться до наших експертів. Вони проконсультують, розрахують кількість матеріалів, при необхідності допоможуть з проєктуванням і монтажем. Також у фахівців можна уточнити гуртову ціну на полікарбонат для навісу.

Компанія Plaza International – це міжнародна компанія, яка є лідером на ринку України з поставки полікарбонатних листів, надійний постачальник найбільших заводів світу: TitanPlast, SafPlast, Soton, Polygal-Vostok, Palram, Rodeka, Galina, ArlaPlast, Brett Martin, Sabic, Covestro та інші.

Потрібна консультація експерта?

Довіртеся експертам компанії Plaza Int., І ми допоможемо реалізувати вашу ідею!

Замовити консультацію