Інші вироби

Інші вироби

Ofisni Perehorodky
Офісні перегородки
Dushovi Perehorodky
Душові перегородки

Полікарбонат широко використовується в міському та заміському будівництві. Він дозволяє створювати легкі, світлопрозорі конструкції різних форм за вигідною ціною. Полікарбонат досить міцний і пластичний, що зумовило його популярність у дизайнерів, архітекторів і просто самодіяльних конструкторів.

Сфера застосування

Полікарбонат – це популярний матеріал з унікальними експлуатаційними характеристиками, який виступає альтернативою склу. З нього виготовляють вироби різного призначення: оранжереї, зимові сади, теплиці, козирки, навіси.

Також монолітний і стільниковий полікарбонат застосовується для скління вітрин, фасадів, автобусних зупинок, рекламних вивісок і щитів. Купити в Києві можна й інші вироби з полікарбонату – офісні та душові перегородки.

Переваги полікарбонату

У нашому каталозі представлено полікарбонат наступних ТМ: Полігаль, ТитанПласт, Novattro, Сотона, Поліком та інших. Він має високі показники міцності, завдяки чому витримує великі навантаження, не деформується і не руйнується.

Крім того, полікарбонат має такі переваги:

  • пружність і гнучкість;
  • легкість;
  • захист від УФ-випромінювання;
  • шумо- та теплоізоляційні властивості;
  • пожежна безпека.

Якщо залишилися якісь питання чи потрібна допомога у виборі та розрахунку полікарбонату, зверніться до наших експертів. При необхідності вони допоможуть також з проектуванням і монтажем об’єктів.

Компанія Plaza International – це міжнародна компанія, яка є лідером на ринку України з поставки полікарбонатних листів, надійний постачальник найбільших заводів світу: TitanPlast, SafPlast, Soton, Polygal-Vostok, Palram, Rodeka, Galina, ArlaPlast, Brett Martin, Sabic, Covestro та інші.

Потрібна консультація експерта?

Довіртеся експертам компанії Plaza Int., І ми допоможемо реалізувати вашу ідею!

Замовити консультацію