Зупинки

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
від
70000 грн
КУПИТИ В 1 КЛІК

Останнім часом монолітний і стільниковий полікарбонат стали використовувати для виготовлення зупинок громадського транспорту. Крита автобусна зі світлопрозорих матеріалів гармонійно вписується в міську архітектуру вулиць і скверів. Як правило, зупинки з полікарбонату мають металевий каркас. Їх довжина становить близько 4-5 м, а висота – 2,25 м.

Особливості конструкції

Найчастіше виготовляють зупинки з монолітного полікарбонату, але в цілях здешевлення зупиночних комплексів, застосовують також стільниковий полікарбонат. Ці матеріали дозволяють виконати роботи в короткі терміни. Завдяки їхнім відмінним експлуатаційним характеристикам можна створювати різні за кольором і формою зупинки з полікарбонату, які будуть виконувати не тільки захисну, але і декоративну функцію.

Відносно невелика вага автобусних зупинок забезпечує легкість полімеру, через що не потрібне посилення каркаса. Найчастіше зупинки з полікарбонату оснащені однією або кількома лавками, що дозволяє зробити час очікування максимально комфортним.

Різновиди зупиночних павільйонів

Зупинки з полікарбонату діляться на:

  • Криті – закриті з усіх боків зупинки, часто вони оснащуються касою з продажу квитків.
  • Напівзакриті – вироби, що складаються з трьох бічних стін.
  • Відкриті – тільки навіс з полікарбонату без огороджувальних бокових частин.

Автобусні зупинки можуть бути розраховані на різну кількість людей:

  • споруди малої місткості – до 10 осіб;
  • конструкції, які розраховані на 15-20 осіб;
  • зупинкові павільйони для 20 і більше осіб.

Детальнішу інформацію про зупинки, кіоски та інші вироби з полікарбонату можна дізнатися у наших експертів. Вони дадуть відповіді на ваші запитання та допоможуть підібрати полікарбонат (товщину, вид, кількість) для реалізації вашої ідеї.

Компанія Plaza International – це міжнародна компанія, яка є лідером на ринку України з поставки полікарбонатних листів, надійний постачальник найбільших заводів світу: TitanPlast, SafPlast, Soton, Polygal-Vostok, Palram, Rodeka, Galina, ArlaPlast, Brett Martin, Sabic, Covestro та інші.

Потрібна консультація експерта?

Довіртеся експертам компанії Plaza Int., І ми допоможемо реалізувати вашу ідею!

Замовити консультацію